Projektorių ir ekranų montavimas

Projektorių ir ekranų montavimas

Projektorių ir ekranų montavimas yra atsakingas ir tikslumo reikalaujantis darbas. Norint pilnai išnaudoti projektoriaus galimybes, būtina montuoti atsižvelgiant į gamintojo rekomendacijas ir technines galimybes. 

Projektoriaus ir ekrano parinkimas pagal patalpas. Visų pirma, projektorius ir ekranas turi būti parinktas atsižvelgiant į patalpos matmenis, apšvietimą ir kokiam tikslui bus naudojamas projektorius. Nuo norimo ekrano dydžio, pageidaujamos kokybės priklausys ir projektoriaus parinkimas, montavimo atstumas nuo ekrano ir pan.

Vaizdo perdavimo (jungčių) į projektorių klausimas turėtų būti išspręstas prieš įsigyjant projektorių arba pilnai aptartas pirkimo metu. Reikėtų žinoti, kokius vaizdo ir garso šaltinius naudosite. Šiuo metu absoliuti dauguma klientų naudoja HDMI jungtis ir kabelį. Juo galima perduoti aukštos kokybės vaizdą ir garsą. Vis dėlto reikia įvertinti HDMI kabelio versiją ir atstumą nuo projektoriaus iki vaizdo/garso šaltinio. Patartina, kad atstumas neviršytų 15m. 

Mūsų darbuotojai turi ilgametę patirtį montuojant projektorius, ekranus, interaktyvius ekranus. Jei turite klausimų , kreipkitės, rašykite – padėsime rasti sprendimus, patarsime.

Jei projektorius nebeveikia, pablogėjo vaizdo kokybė, mes pasistengsime padėti. Atliekame daugelio gamintojų projektorių remontą, keičiame lempas. Esame įgaliotas Epson techninio aptarnavimo centras.