UAB RIKONETAS- kokybiškai, operatyviai ir patikimai paslaugas teikianti įmonė nuo 2002 metų. Esame įgaliotas Vokietijos kompanijos ROTH + WEBER GmbH (ROWE) oficialus atstovas Lietuvoje, oficialus RICOH atstovas, Epson, Kyocera, Xerox prekybos ir techninio aptarnavimo partneris.

Mūsų darbuotojai nuolat tobulina savo žinias, kad Jums iškilusios problemos būtų sprendžiamos kvalifikuotai ir operatyviai. Mūsų ilgalaikiai klientai yra nedidelės įmonės, stambūs verslo klientai ir valstybinės įstaigos.

DAUGIAFUNKCINIAI SPAUSDINTUVAI, plačiaformačiai SPAUSDINTUVAI, SPAUSDINTUVŲ NUOMA, KOPIJAVIMO APARATŲ NUOMA

Parduodame ir suteikiame garantiją sekančiai įrangai: kopijavimo aparatai, daugiafunkciniai spausdintuvai, ROWE brėžinių skeneriai ir brėžinių lankstymo įranga, brėžinių spausdintuvai, tiražavimo aparatai. Kopijavimo aparatų ir spausdintuvų nuoma – tai patogus ir paprastas būdas turėti poreikius atitinkančią šiuolaikinę techniką savo biure be jokių pradinių investicijų. Pasikeitus poreikiui, pakeisime įrangą į atitinkančią esamus poreikius. Galime pasiūlyti greitus spalvinius (30-50 psl/min.) ir įvairaus greičio vienspalvius (20-60 psl/min.) daugiafunkcinius spausdintuvus, sukomplektuoti pagal kliento poreikius.

KOPIJAVIMO APARATŲ, SPAUSDINTUVŲ REMONTAS

Mūsų techninio personalo patirtis prižiūrint ir remontuojant biuro techniką nuo 12 iki 24 metų. Nuolat tobuliname žinias pas įrangos gamintojus. Taigi kopijavimo aparatų, spausdintuvų remontas mums gerai žinomas. Savalaikis spausdintuvų remontas ne tik užtikrina sklandų ir nepertraukiamą darbą, bet ir padeda taupyti Jūsų pinigus. Laiku neatliekant remonto ir nekeičiant besidėvinčių dalių, jos gali turėti įtakos kitų funkcinių mazgų gedimams. Darbų apimtis ir kainas visada suderiname su užsakovais. Atliktiems darbams suteikiame garantiją.

TONERIAI, SPAUSDINTUVŲ KASETĖS, SPAUSDINTUVŲ KASEČIŲ PILDYMAS

Visos eksploatacinės medžiagos Jūsų biuro technikai : toneris kopijavimo aparatams ir spausdintuvams, spausdintuvų lazerinės kasetės, rašalinės kasetės, terminės juostelės. Originalios ( pagal OEM ) ir neoriginalios spausdintuvų kasetės. Lazerinių spausdintuvų kasečių pildymas ir atnaujinimas. Kauno mieste medžiagų pristatymas papildomai nekainuos. Pristatymo už Kauno ribų sąlygos derinamos.

ROWE BRĖŽINIŲ SKENERIAI, BRĖŽINIŲ LANKSTYMO ĮRANGA, BRĖŽINIŲ SPAUSDINTUVAI

ROWE – tai aukščiausios kokybės brėžinių skeneriai, brėžinių pjaustyklės, brėžinių lankstymo įranga, brėžinių spausdintuvai. Visa ROWE įranga gaminama gamykloje Vokietijoje. ROWE skirta vartotojams, kurie vertina vokišką kokybę, patikimumą ir inovacijas.

PROJEKTORIAI, PROJEKTORIŲ MONTAVIMAS, INTERAKTYVIOS LENTOS

Parduodame ir suteikiame garantiją: multimedija projektoriai, interaktyvūs projektoriai, interaktyvios lentos, interaktyvūs ekranai, projektorių lempos, vaizdo konferencijų įranga. Interaktyvių lentų, interaktyvių ekranų ir projektorių montavimas. Diegiame interaktyvius sprendimus biurams, mokymo įstaigoms. Tiekiame daugelio Lietuvoje parduodamų multimedija projektorių atsargines dalis. Norint visiškai išnaudoti projektoriaus ir priedų (ekranų) teikiamas galimybes, projektorius turi būti montuojamas ir paruošiamas darbui atsižvelgiant į gamintojo rekomendacijas ir konkrečių modelių techninius ypatumus. Mūsų specialistai diegia vaizdo projektavimo sistemas tiek švietimo ir verslo segmentuose, tiek privatiems vartotojams. Jums pageidaujant, suprojektuosime ir sumontuosime vaizdo projektavimo sistemą.