Kasečių pildymas Kaune – aukščiausios kokybės paslaugos už konkurencingą kainą, operatyvus aptarnavimas, profesionalų konsultacijos. Kasečių pildymas – būdas sutaupyti. Pildome daugelio gamintojų lazerinių spausdintuvų kasetes. Atliktiems darbams suteikiame kokybės garantiją. Jeigu esatę įsikūrę Kaune, kasečių paėmimas ir atvežimas Jums papildomai nieko nekainuos, kasetes greitai pristatysime tiesiai į Jūsų ofisą Kaune. Kasečių paėmimo ir pristatymo Kauno apskrityje sąlygos derinamos.

Kasečių pildymas, spausdintuvų, kopijavimo aparatų toneriai ir eksploatacinės medžiagos – vienos iš pagrindinių mūsų įmonės krypčių, dėl to jų kokybei, operatyvumui ir garantijų suteikimui skiriame išskirtinį dėmesį. Kasečių pildymas turi būti atliekamas atsakingai, dėl to pildome tik tas kasetes, kurių pildymo technologija jau yra patikrinta ir kurios po užpildymo spausdina kokybiškai. Jeigu kasetės pildymas gali pakenkti Jūsų spausdintuvui – tokios kasetės pildyti nerekomenduojame, tačiau galime pasiūlyti alternatyvų – ne tik naujų originalių kasečių, bet ir sertifikuotų ir kokybiškų analogiškų kasečių, kurių kaina kartais beveik nesiskiria nuo kasetės pildymo arba atnaujinimo kainos.

Kasečių pildymas Kaune Kasetes pildyti verta vien todėl, kad Jūs sutaupote net iki 80 proc. naujos kasetės kainos, be to Jūs padedate tausoti aplinką, neprisidėdami prie nuolat augančio šimtmečiais neyrančių atliekų kiekio. Pildydami kasetes UAB „RIKONETAS“ būsite garantuoti, kad užpildyta kasetė spausdins nepriekaištingai, nes turima kasečių testavimo technologija neleidžia praleisti nekokybiškai užpildytų kasečių. Parduodamos kasetės tik kruopščiai užpildytos ir po atliktų kokybės testų pripažintos tinkamos naudoti. Kasečių pildymo paslaugai suteikiama garantija – jeigu būsite nepatenkinti mūsų užpildytos kasetės spausdinimo kokybe, mes Jums kasetę pakeisime nemokamai.

Kasečių pildymas – gerai Lietuvoje žinomas būdas sutaupyti pinigų, kuriuos išleistumėte pirkdami naujas originalias eksploatacines medžiagas. Tačiau prieš skubant pildyti savo spausdintuvo ar kopijavimo aparato tonerio ar rašalo kasetes, turėtumėte gerai išsiaiškinti, ar tikrai verta jas pildyti? Yra įrenginių, kurių tonerio kasečių pildymo technologija yra gerai ištobulinta, gaunami spaudiniai yra ne blogesnės kokybės, nei lyginant su originaliomis naujomis kasetėmis, o įrenginiui nepadaroma jokia žala. Tačiau yra tonerio kasečių, kurių pildyti nerekomenduojame – pildant galėtų būti padaryti neigiama įtaką Jūsų spausdinimo ar kopijavimo įrenginiui, o jeigu įrenginys turi dar galiojančią garantiją – galite prarasti gamintojo taikomas garantijas. Tam, kad tai žinotumėte, nebūtina būti ekspertu ir išmanyti daugelį technologijų, paprasčiausiai galite kreiptis į specialistus, kurie šioje srityje dirba jau daugiau nei 15 metų ir patars, ką naudingiau daryti konkrečiu Jūsų atveju – pildyti kasetę ar pirkti naują originalią arba neoriginalią.

Užklausos/užsakymo forma